Online Mystery všeobecný kvíz vol. 2

Termín: v stredu 24. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na druhý online Mystery všeobecný kvíz, na ktorý sa môžete tešiť už v stredu 24. marca o 18:00 u vás doma.

Kvíz bude interaktívny, plný ukážok, obrázkov či hudby.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku na nákup v Mystery eshope v hodnote 40€. Druhé miesto vyhráva nákupnú tašku s potlačou podľa vlastného výberu a tretie miesto kľúčenku s potlačou podľa vlastného výberu!

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€ a maximálna je na vás. 🙂. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 40 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.

Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.