Online Mystery Twilight kvíz

Termín: v utorok 2. februára o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlho očakávaný online kvíz zo ságy Twilight, na ktorý sa môžete tešiť už v utorok, 2. februára o 18:00 u vás doma.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 50€ na nákup v Mystery eshope. Druhé miesto vyhráva náušničky s motívom Twilightu a tretie miesto hrnček Twilight.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne z filmov a kníh ságy Twilight. Všetkých 40 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.
Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.