Online Mystery Priatelia kvíz

Termín: v piatok 18.12.2020 o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlhoočakávaný ONLINE kvíz zo seriálu Priatelia, na ktorý sa môžete tešiť už 18. decembra (piatok) o 18:00 u vás doma. Víťaz vyhrá sadu ponožiek Friends – dva druhy dámskych a dva druhy pánksych a k tomu cestovnú termo fľašku s motívom Friends. Druhé miesto dostane šálku Friends a tretie miesto dva malé zápisníky Friends.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:

1. Zakúpením si vstupenky. Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite zaregistrovať.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať v udalosti na Facebooku. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne zo seriálu Priatelia. Všetkých 40 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.
Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.

Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.

#smemystery