Online Mystery Priatelia kvíz

Termín: v utorok 4. mája o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na ďalší online Mystery kvíz Priatelia, na ktorý sa môžete tešiť už v utorok 4. mája o 18:00 u vás doma. Kvíz bude interaktívny, plný ukážok, obrázkov či zvukov.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 50€ na nákup v Mystery eshope – https://www.mysteryeshop.sk, druhé miesto vyhrá rúško Friends a tretie miesto ponožky Friends.

Po kvíze vás čaká losovanie, kde zo všetkých zúčastnených so vstupenkou vyžrebujeme jedného výhercu zápisníčkov Friends.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením vstupenky: https://www.mysteryeshop.sk/vstupenky
Hodnotu vstupenky si určujete Vy. Minimálna cena za lístok je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite zaregistrovať: https://www.riddles.sk/registracny-formular/

2. Kvízu sa môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo na stránke Mystery a kópia bude aj tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 6 sekcií, v každej nájdete 7 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Kvíz bude vyskladaný výlučne zo seriálu Friends.

Na kvízovanie budete potrebovať dve zariadenia, rsp. dve okná na monitore. V jednom bude livestream s otázkami a v druhom odpoveďový hárok s možnosťami. Všetkých 42 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.
Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk