Online Mystery kvíz top hitov 2000 – 2009

Termín: 23. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlhoočakávaný online Mystery hudobný kvíz z top hitov rokov 2000 – 2009, na ktorý sa môžete tešiť už v utorok 23. marca o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok, obrázkov či zvukov a vyskladaný z tých najznámejších pesničiek, ktoré určite každý z vás pozná. Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery.

Víťaz vyhrá poukážku do nášho Mystery eshopu v hodnote 50€ na čokoľvek. Druhé miesto vyhrá poukážku v hodnote 10€ a tretie v hodnote 5€ na nákup na Mystery eshope.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena za lístok je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery, ale jeho kópia bude aj v udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora v udalosti a v komentároch ku livestreamu. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 7 sekcií, v každej nájdete 6 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 42 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.

Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.