Online Mystery kvíz Teória veľkého tresku

Termín: vo štvrtok 18. februára o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na online Mystery kvíz Teória veľkého tresku, na ktorý sa môžete tešiť už vo štvrtok 18. marca o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok, obrázkov či zvukov.

Víťaz vyhrá poukážku do nášho Mystery eshopu v hodnote 50€ na čokoľvek. Druhé miesto vyhrá skladaciu nákupnú tašku s motívom Teória veľkého tresku a tretie miesto kľúčenku s motívom Teória veľkého tresku.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena za lístok je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 7 sekcií, v každej nájdete 6 otázok. Otázky sú vyskladané zo známych a populárnych seriálov. Všetkých 42 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje o rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.

#smemystery