Online Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku

Termín: vo štvrtok 6. mája o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na ďalší online Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku, na ktorý sa môžete tešiť už vo štvrtok 6. mája o 18:00 u vás doma.

Kvíz bude interaktívny, plný ukážok, obrázkov či hudby.

Víťaz vyhrá tričko, tašku a hrnček podľa vlastného výberu. Na výber máme to najlepšie z Dana Dreva! Napríklad: Celkom rád odpisujem vodomery, Jebem ti egreše!, Ide vozík s jedlom, zasuňte si kokoty! a mnohé ďalšie citáty aj s obrázkami. Všetky nájdete na https://www.mysteryeshop.sk/dano-drevo
Druhé miesto vyhrá nákupnú tašku a tretie miesto kľúčenku, oboje rovnako podľa vlastného výberu zo sekcie Dano Drevo.

Po kvíze vás čaká losovanie, kde zo všetkých zúčastnených so vstupenkou vyžrebujeme jedného výhercu Dano Drevo rúška.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením vstupenky: https://www.mysteryeshop.sk/vstupenky
Hodnotu vstupenky si určujete Vy. Minimálna cena za lístok je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite zaregistrovať: https://www.riddles.sk/registracny-formular/

2. Kvízu sa môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 7 sekcií, v každej nájdete 6 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede!

Na kvízovanie budete potrebovať dve zariadenia, rsp. dve okná na monitore. V jednom bude livestream s otázkami a v druhom odpoveďový hárok s možnosťami. Všetkých 42 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.
Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk