Online Mystery kvíz animovaných filmov

Termín: v pondelok 18. januára o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlho očakávaný filmový kvíz z animovaných filmov a rozprávok, na ktorý sa môžete tešiť už v pondelok 18. januára o 18:00 u vás doma.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 50€ na nákup v Mystery eshope, tri krásne uteráčiky Frozen, sadu Frozen na vytvorenie nálepiek na sklo, ktoré menia farbu a plastový pohár Mickey Mouse. Druhé miesto vyhráva zápisník Frozen a tretie miesto hrnček Frozen podľa vlastného výberu.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať v udalosti na Facebooku. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané z najznámejších a najobľúbenejších animovaných filmov a rozprávok. Všetkých 40 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.
V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.