Online Mystery knižný kvíz

Termín: v stredu 10. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlhoočakávaný online Mystery knižný kvíz, na ktorý sa môžete tešiť už v stredu 10. marca o 18:00 u vás doma.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 40€ na nákup v Mystery eshope. Druhé miesto vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 10€ a tretie v hodnote 5€.
www.mysteryeshop.sk

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora v udalosti a v komentároch ku livestreamu. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 6 sekcií, v každej nájdete 6 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 36 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Výsledky budú zverejnené v udalosti.
V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.