Online Mystery Harry Potter kvíz vol. 3

Termín: v utorok 16. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na online Mystery filmový kvíz z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera, na ktorý sa môžete tešiť už v utorok 16. marca o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok, obrázkov či zvukov. Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery.

Víťaz vyhrá balíček Harry Potter cien v hodnote až 60€ a to batoh Harry Potter, plátennú tašku Nástupište 9 a 3/4, zápisník Rokfort premium, sadu troch párov ponožiek a kľúčenku podľa vlastného výberu.
Druhé miesto vyhráva sadu dvoch chrabromilských rúšok s možnosťou opakovateľného prania a tretie miesto Harry Potter kľúčenku podľa vlastného výberu!

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery, ale jeho kópia bude aj v udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora v udalosti a v komentároch ku livestreamu. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne zo siedmich a ôsmich filmov Harry Potter. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 40 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.

Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.

#smemystery