Online Mystery filmový Marvel kvíz

Termín: vo štvrtok 25. februára o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na ďalší online Mystery filmový Marvel kvíz, na ktorý sa môžete tešiť už vo štvrtok 25. februára o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok či obrázkov.

Víťaz vyhrá balíček Marvel cien a to osušku Avengers, multifunkčnú šatku Avengers, mnohofarebné pero Avengers, osušku a vak Spiderman, prívesok Spider-man a spoločenskú hru Marvel comics – Say what you see. Druhé miesto vyhráva osušku a vak Spiderman a tretie miesto zápisník Deadpool.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ
Po registrácii nedostanete potvrdzujúci mail. Mail s info ku kvízu dostanete cca hodinku pred začiatkom.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery (a jeho kópia bude aj v tejto udalosti). Link na odpoveďový hárok sa objaví po ohlásení od moderátora ako v udalosti, tak aj v komentároch ku samotnému livestreamu.

Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Otázky sú vyskladané výlučne z dvadsiatich troch filmov MCU. Všetkých 40 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.
Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.
V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.