Online Mystery filmový Harry Potter kvíz vol. 2

Termín: 2. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na online Mystery filmový kvíz z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera, na ktorý sa môžete tešiť už v utorok 2. marca o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok, obrázkov či hudby.
Rozhodli sme sa pripraviť pre vás čisto FILMOVÝ kvíz, aby si mohol zasúťažiť naozaj každý fanúšik.

Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery.

Víťaz vyhrá balíček Harry Potter cien v hodnote až 70€ a to batoh Harry Potter, fakultný šál podľa vlastného výberu, sadu troch párov ponožiek a kľúčenku podľa vlastného výberu. Druhé miesto vyhráva sadu dvoch chrabromilských rúšok s možnosťou opakovateľného prania a tretie miesto Harry Potter kľúčenku podľa vlastného výberu!

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena vstupenky je 1€. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať priamo na facebookovej stránke Mystery, ale jeho kópia bude aj v udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora v udalosti a v komentároch ku livestreamu. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 8 sekcií, v každej nájdete 5 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne z ôsmich filmov Harry Potter. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 40 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.