Online Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku

Termín: v stredu 16.12.2020 o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlhoočakávaný ONLINE kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku, na ktorý sa môžete tešiť už 16. decembra (streda) o 18:00 u vás doma. Víťaz vyhrá tričko a hrnček podľa vlastného výberu. Na výber máme to najlepšie z Dana Dreva! Napríklad: Celkom rád odpisujem vodomery, Jebem ti egreše!, Ide vozík s jedlom, zasuňte si kokoty! a mnohé ďalšie citáty aj s obrázkami nájdete na Mystery eshope.
Druhé miesto vyhrá rúško s možnosťou opakovateľného prania a tretie miesto hrnček, oboje rovnako podľa vlastného výberu zo sekcie Dano Drevo.
Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením si vstupenky. Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena za lístok je 1 €. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite zaregistrovať.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať v udalosti na Facebooku. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne z Dana Dreva a Turnaja Mekyho Žbirku. Všetkých 40 otázok riešite naraz. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje o rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti. Ak nevyhráte, nezúfajte. Na konci kvízu budeme žrebovať zo všetkých, ktorí si zakúpili vstupenku, výhercu zľavy 20% na celý nákup na našom Mystery eshope. V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.

#smemystery