Online Mystery Dano Drevo kvíz vol. 3

Termín: 4. marca o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na ďalší dlhoočakávaný online Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku, na ktorý sa môžete tešiť už vo štvrtok 4. marca o 18:00 u vás doma.

Tentokrát bude kvíz interaktívny, plný ukážok, obrázkov či hudby.

Víťaz vyhrá tričko, tašku a hrnček podľa vlastného výberu. Na výber máme to najlepšie z Dana Dreva! Napríklad: Celkom rád odpisujem vodomery, Jebem ti egreše!, Ide vozík s jedlom, zasuňte si kokoty! a mnohé ďalšie citáty aj s obrázkami. Všetky nájdete na https://www.mysteryeshop.sk/dano-drevo
Druhé miesto vyhrá nákupnú tašku a tretie miesto kľúčenku, oboje rovnako podľa vlastného výberu zo sekcie Dano Drevo.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením VSTUPENKY.
Keďže záchrana Mystery kvízov stále pokračuje, hodnotu lístka si určíte Vy. Minimálna cena za lístok je 1€. Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite ZAREGISTROVAŤ.

2. Kvízu sa, samozrejme, môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky sú vyskladané výlučne z Dana Dreva a Turnaja Mekyho Žbirku. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede! Všetkých 40 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.
Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu. Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk.