Online Mystery American Horror Story kvíz

Termín: vo štvrtok 29. apríla o 18:00
Miesto: u vás doma

Pozývame Vás na dlhoočakávaný online Mystery kvíz American Horror Story, na ktorý sa môžete tešiť už vo štvrtok 29. apríla o 18:00 u vás doma. Kvíz bude interaktívny, plný ukážok, obrázkov či zvukov.

Víťaz vyhrá darčekovú poukážku v hodnote 50€ na nákup v Mystery eshope – https://www.mysteryeshop.sk, druhé miesto získa skladaciu nákupnú tašku s motívom seriálu a tretie miesto kľúčenku s motívom seriálu.

Po kvíze vás čaká losovanie, kde zo všetkých zúčastnených so vstupenkou vyžrebujeme jedného výhercu veselého scary rúška.

Kvízu sa dá zúčastniť dvoma spôsobmi:
1. Zakúpením vstupenky: https://www.mysteryeshop.sk/vstupenky
Hodnotu vstupenky si určujete Vy. Minimálna cena za lístok je 1€ a maximálna je na vás. 🙂 Takto môžete vyhrať spomínané skvelé ceny a, samozrejme, budete uvedení v bodovom rebríčku. Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite zaregistrovať: https://www.riddles.sk/registracny-formular/

2. Kvízu sa môžete zúčastniť aj úplne bezplatne, ale nebudete zaradení do rebríčka a v tom prípade ani nemôžete vyhrať spomínané úžasné ceny.

Livestream bude prebiehať tu, v tejto udalosti. Link na samotný kvíz sa objaví po ohlásení od moderátora. Po otvorení kvízu vyplníte prezývku a e-mail. Po zakliknutí na ‘Ďalej’ sa Vám postupne otvorí 5 sekcií, v každej nájdete 8 otázok. Otázky však v dotazníku neuvidíte, nájdete tam len odpovede!

Na kvízovanie budete potrebovať dve zariadenia, rsp. dve okná na monitore. V jednom bude livestream s otázkami a v druhom odpoveďový hárok s možnosťami. Všetkých 40 otázok riešite spolu s moderátorom. Po každom kole vás čaká rekapitulácia. Dôležité sú nielen správne odpovede, ale aj čas odoslania, ktorý rozhoduje v prípade rovnosti bodov.

Správne odpovede sa dozviete od moderátora na konci kvízu.
Výsledky budú zverejnené v udalosti.

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte napísať na riddles@riddles.sk