Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku vol. 7

 

A je to tu! Konečne sa môžeme stretnúť spoločne opäť naživo na obľúbenom Dano Drevo kvíze!
Nakoľko sú obmedzenia také, aké sú, momentálne môžeme dať do predaja len časť lístkov! Takže máme miesto len pre pár tímov. Ako sa budú obmedzenia uvoľňovať a bude to možné, miesta budeme pridávať! Ak to možné nebude, celé to bude také komorné.

Pozývame vás na jedinečný a unikátny, v poradí už siedmy kvíz, ktorý nám odobril samotný Peter Popluhár! V utorok, 29. júna 2021 o 18:30 sa môžete tešiť na to najlepšie z Dana Dreva a Turnaja Mekyho Žbirku v Aligátor Crystal rock Pub v Bratislave.

VSTUPENKY je možné kúpiť len v predpredaji.
Po zakúpení vstupeniek sa nezabudnite REGISTROVAŤ.

Do Turnaja sa môžu zapojiť 2 – 4-členné tímy, ktoré si zmerajú svoje sily vo viacerých kolách. Otázky budú vyskladané výlučne z Dana Dreva a Turnaja Mekyho Žbirku.

Ak sa vášmu tímu podarí umiestniť v top trojke, okrem pochvaly od starého Jana sa môžete tešiť na množstvo naozaj… zaujímavých cien. Nemôžeme predsa dopustiť, aby vám opäť vykypeli zo tri zaváračky.

Či už milujete Kim, večne vulgárneho Pédra, máte často tráviace problémy (naozaj odporúčame čierne uhlie Sirius Black), alebo by ste sa chceli nechať vyspovedať Vajcomírou Gombitovou, určite si tento kvíz nenechajte ujsť!

Kvôli starému Janovi a jeho chúťkam sme sa rozhodli, že kvíz bude prístupný ľuďom starším ako 15 rokov.

VSTUPENKY
Po zakúpení vstupenky sa nezabudnite registrovať, lebo Maroš večne zabudne.

Dvere ku starému Janovi sa otvárajú o 18:00 a Poslušný ich o 18:40 zavrie. Kto príde neskôr, zapojiť sa môže až počas prestávky.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte na info@mysteryeshop.sk.

Ak ste už u nás vyhrali alebo si kúpili voľný vstup na ľubovoľný kvíz, je nutné sa zaregistrovať. Bez registrácie nie je možné zúčastniť sa nášho Mystery kvízu len s voľnou vstupenkou.