Mystery filmový Harry Potter kvíz

Termín: v utorok 24. augusta 2021 o 18:30
Miesto: Wimbledon Restaurant & Bar na Tematínskej 5 v Bratislave

Sme späť! Tešíme sa na vás konečne opäť naživo na ďalšom, tentokrát FILMOVOM kvíze o mladom čarodejníkovi. Tento kvíz bude vyskladaný len z ôsmich filmov z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.

Vidíme sa v utorok 24. augusta 2021 o 18:30 vo Wimbledon Restaurant & Bar na Tematínskej 5 v Bratislave.

VSTUPENKY je možné zakúpiť len v predpredaji.

Po zakúpení vstupeniek sa nezabudni REGISTROVAŤ.

Zažite naozaj exkluzívny a výnimočný kvíz o Harrym Potterovi. Prejdete stenou medzi nástupišťami 9 a 10, zabavíte sa v špeciálnom fotokútiku a zasúťažíte si.

Zapojiť sa môžu 2 – 4-členné tímy, ktoré si zmerajú sily v siedmich kolách. Ak sa vášmu tímu podarí umiestniť sa v top trojke, čakajú na vás skvelé ceny. Máme pre vás pripravené aj prekvapenie! Na záver vylosujeme zo všetkých tímov jeden, ktorý vyhrá špeciálnu zľavu na nákup v našom Mystery eshope – www.mysteryeshop.sk

VSTUPENKY: https://www.mysteryeshop.sk/vstupenky/mystery-filmovy-harry-potter-kviz
REGISTRÁCIA: https://www.riddles.sk/registracny-formular/

V prípade akýchkoľvek nejasností, ktoré neviete vyriešiť jednoduchým mávnutím čarovného prútika, napíšte na riddles@riddles.sk.

Brány sa otvárajú o 18:00 a zatvárajú o 18:40. Ak prídete neskôr, nepomôže vám ani Alohomora a primiestniť sa môžete až počas prestávky.

Ak ste už u nás vyhrali voľný vstup na ľubovoľný kvíz, je nutné sa zaregistrovať. Bez registrácie nie je možné zúčastniť sa nášho Mystery kvízu len s voľnou vstupenkou.

Vyhradzujeme si právo na zmenu v zmysle aktuálnych protipandemických opatrení.